fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
obraz_szkolenia

Szkolenia z Zooma

Blog / Wideokonferencje / Wydarzenia

Szkolenia z Zooma

Do naszej oferty włączyliśmy szkolenia online z Zooma. W zakładce „Szkolenia” można zapisać się na wybrane szkolenia. Oferujemy szkolenia dla każdego, zarówno dla osób, które nigdy jeszcze nie korzystały z Zooma, jak i dla osób, które znają już Zooma, ale chcą dowiedzieć się więcej o jego bardziej zaawansowanych lub nowych funkcjonalnościach. W ofercie posiadamy również szkolenia z administrowania Zoomem, bezpiecznej obsługi, Zoom Webinars, a także pakiety szkoleń dla szkół i uczelni.

Podstawowa obsługa Zooma

To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się podstawowej obsługi Zooma w wersji Basic. Po odbyciu szkolenia osoby te będą w stanie z łatwością prowadzić zdalnie spotkania, zajęcia czy konferencje. Poznają najważniejsze funkcje Zooma, jego możliwości oraz główne opcje bezpieczeństwa. Podczas szkolenia poruszone zostaną między innymi zagadnienia takie jak: rozpoczynanie spotkania oraz dołączanie do spotkania, planowanie spotkania, integrowanie Zooma z kalendarzem, zapraszanie uczestników na spotkanie, włączanie oraz wyłączanie kamery i mikrofonu, tworzenie poczekalni dla uczestników spotkania, zarządzanie spotkaniem i uczestnikami, udostępnianie treści uczestnikom spotkania czy zarządzanie czatem.

Dowiedz się więcej

Zaawansowana obsługa Zooma

Osoby, które znają już podstawy Zooma mogą zapisać się na szkolenie z zaawansowanej obsługi Zooma. Dzięki temu poszerzą swoją wiedzę z zakresu korzystania z licencji Zoom Pro, Zoom Business czy Zoom Enterprise. Poznają najnowsze funkcje wprowadzone przez Zooma oraz te dostępne tylko po zakupieniu licencji. Po szkoleniu będą potrafili korzystać z Breakout Rooms, zarządzać uczestnikami spotkania oraz przydzielać im różne role, administrować kontem Zoom, tworzyć ankiety, nagrywać spotkania lub transmitować je na żywo, a także wiele więcej.

Dowiedz się więcej

Bezpieczna obsługa Zoom

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą, aby ich spotkania na Zoomie były w pełni bezpieczne. Na szkoleniu wyjaśniamy jak bezpiecznie poprowadzić spotkanie Zoom oraz jak zabezpieczyć się przed dołączeniem do spotkania nieupoważnionych osób, zakłóceniem jego przebiegu czy wyciekiem danych. Dzięki temu szkoleniu zajęcia lub spotkania biznesowe prowadzone na Zoomie będą zawsze odpowiednio zabezpieczone.

Dowiedz się więcej

Administrowanie Zoomem

To szkolenie dla osób, które zarządzają kontami Zoom w swojej instytucji. Dzięki szkoleniu nauczą się zarządzać użytkownikami i grupami z poziomu administratora. Poznają też zaawansowane funkcje znajdujące się w panelu administratora. Dowiedzą się też więcej o różnych licencjach oferowanych obecnie przez Zooma.

Dowiedz się więcej

Obsługa Zoom Webinars

Uczestnicy tego szkolenia nauczą się jak prowadzić profesjonalne konferencje, szkolenia czy webinaria na Zoomie. Poznają funkcjonalności oraz możliwości licencji Zoom Webinars jak na przykład rejestracja uczestników, zarządzanie uczestnikami, tworzenie ankiet, odpowiadanie na pytania, transmitowanie na żywo oraz wiele innych. Dzięki wiedzy uzyskanej podczas szkolenia wirtualne wydarzenia będą dużo bardziej interaktywne oraz angażujące uczestników.

Dowiedz się więcej

Pakiety szkoleń dla szkół i uczelni

Przygotowaliśmy także specjalne pakiety szkoleń dla szkół w atrakcyjnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szkolenia odbywają się codziennie w godzinach: 8.30-10.0014.30-16.00 i 17.00-18.30.

W sprawie pytań odnośnie szkoleń lub zapisów zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego: 509 809 534zoom@zoom-polska.pl.

Więcej informacji o szkoleniach: https://zoom-polska.pl/szkolenia/

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *