fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Wycofanie Skype dla firm

Wycofanie usługi Skype dla firm Online (31 lipca 2021)

Blog / Wideokonferencje

Wycofanie usługi Skype dla firm Online (31 lipca 2021)

W zeszłym roku Microsoft ogłosił, że 31 lipca 2021 roku wycofa usługę Skype dla firm Online. Po tym czasie usługa nie będzie już dostępna i zostanie zastąpiona przez Microsoft Teams.

Obecnie, w czasie pandemii użycie aplikacji MS Teams znacznie wzrosło. Firmy coraz częściej zaczęły wykorzystywać ją do pracy zdalnej i współpracy zarówno wewnętrznej, jak też z klientami lub partnerami.

Microsoft widzi duży wzrost pracy zdalnej.

Tradycyjne spotkania, które są teraz niepraktyczne lub niemożliwe, zostały zastąpione przez spotkania online. Wielu klientów Skype dla Firm wyraźnie przyspieszyło swoją migrację do Teams, aby połączyć ludzi oraz dane w jednym miejscu”.

Microsoft chce mieć pewność, że z powodu wyłączenia dostępu do Skype dla firm, każdy z klientów planuje przejście do Teams. W związku z tym w MS Teams pojawiło się  bardzo dużo nowych funkcji. Zdaniem Microsoftu Teams może bezproblemowo zastąpić Skype dla firm.

Ściśle współpracowaliśmy z klientami w celu udoskonalenia Teams, a teraz czujemy, że doszliśmy do momentu, w którym możemy śmiało polecić go jako uaktualnienie dla wszystkich klientów Skype dla firm Online. Klienci, którzy już wykonali ten ruch, mówią nam, że Teams nie tylko pomógł im ogólnie polepszyć współpracę, ale również dał rzadką okazję do ponownego przemyślenia sposobu wykonywania pracy w ich organizacjach”.

Microsoft podkreśla też, że wycofanie usługi Skype dla firm Online nie będzie miało wpływu na usługi Skype dla konsumentów.

Aby pomóc klientom w przejściu do Teams, Microsoft wprowadził między innymi interoperacyjność między Teams a Skype dla konsumentów. Dzięki temu użytkownicy Teams mogą kontaktować się na czacie i wykonywać połączenia do użytkowników Skype. Oczywiście działa to też w drugą stronę. Oprócz tego Microsoft udostępnił wiele materiałów pomocniczych jak na przykład szkolenia czy asysta.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *