fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Duża sala z monitorem Avocor

Zestawy do prowadzenia wideokonferencji w systemie Zoom do dużych i bardzo dużych pomieszczeń

Blog / Wideokonferencje

Zestawy do prowadzenia wideokonferencji w systemie Zoom do dużych i bardzo dużych pomieszczeń

Duże pomieszczenia wymagają odpowiedniego sprzętu, aby wideokonferencje i spotkania tam prowadzone były na najwyższym poziomie. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najlepszych zestawów oraz monitorów, w które warto wyposażyć duże lub bardzo duże sale konferencyjne. Są to profesjonalne urządzenia przeznaczone do prowadzenia spotkań w systemie Zoom.

Zestawy do dużych pomieszczeń od 35-55 metrów kwadratowych:

AVOCOR ALZ-7510 75″ i AVOCOR ALZ-7550 75″

75-calowy monitor Avocor ALZ to prosty w obsłudze, ale niezwykle wydajny monitor dedykowany pod Zoom. Umożliwia prowadzenie spotkań w systemie Zoom, korzystanie z interaktywnej tablicy oraz udostępnianie wideo i treści. Charakteryzuje się wyjątkową rozdzielczością 4K oraz precyzyjnym dotykiem, który przypomina pisanie na papierze. Monitor zawiera kamerę All-In-One – Logitech MeetUp z bardzo szerokim polem widzenia (FOV) i zmotoryzowanym obiektywem obrotowo-uchylnym. Kadrowanie RightSight™ automatycznie przesuwa obiektyw i powiększa do 5x, aby wykadrować wszystkie osoby w pomieszczeniu. Monitor występuje także w alternatywnej wersji premium InGlass™ (ALZ-7550 75”).

Dowiedz się więcej: https://www.acnet.com.pl/avocor-seria-alz/

Avocor ALZ 75" do dużych pomieszczeń
DTEN D7 75″

Kolejnym monitorem, który idealnie sprawdzi się w dużych salach konferencyjnych jest DTEN D7 75″. To 75-calowy, interaktywny monitor All-In-One, zaprojektowany specjalnie do prowadzenia wideokonferencji w systemie Zoom. Wyposażony w szerokokątną kamerą 4K, 16 mikrofonów, głośniki oraz dotykowy ekran. Zapewnia automatyczne śledzenie obrazu i czystość głosu z redukcją szumów. Monitor może służyć też jako interaktywna tablica, która wyposażona w ultra czułą technologię dotykową reaguje zarówno na naturalny dotyk, jak i użycie oryginalnego rysika.

Dowiedz się więcej: https://www.acnet.com.pl/dten-d7/

DTEN D7 do dużych pomieszczeń
YEALINK ZVC800-C0-800

Yealink ZVC800-Touch to zestaw wideokonferencyjny Yealink, idealnie zintegrowany
z aplikacją Zoom Rooms i najnowocześniejszymi rozwiązaniami audio i wideo Yealinka. ZVC800-Touch obejmuje wszystkie scenariusze użytkowania i zapewnia doskonałe wrażenia podczas spotkań w sali konferencyjnej. Składa się z konsoli dotykowej, urządzeń peryferyjnych audio/wideo i MCore. Zawiera również dwa mikrofony o zasięgu 360° i kamerę z funkcją obrotu i pochylenia z 12-krotnym zoomem optycznym, aby w pełni wyposażyć dużą salę konferencyjną. Do zestawu można podłączyć interaktywny monitor lub monitor All-In-One.

W zestawie znajduje się:

 • 1 x kamera UVC80: USB PTZ z 12-krotnymzoomem optycznym + zasilacz
 • Komputer mini-PC przeznaczony do systemu Windows 10 IoT Enterprise OS, aplikacji Zoom
 • 1x CP960 Zoom Edition – profesjonalny telefon konferencyjny
 • 2x CPW90 – bezprzewodowe mikrofony
 • Yealink Plug-in zapewniający łatwą konfigurację
 • 2-letnią gwarancję na sprzęt
ZVC800 do dużych pomieszczeń

Zestawy do bardzo dużych pomieszczeń – powyżej 45 metrów kwadratowych:

AVOCOR ALZ-8610 86″ i AVOCOR ALZ-8650 86″

W bardzo dużych pomieszczeniach sprawdzi się monitor 86-calowy Avocor ALZ. Podobnie jak wersja 75-calowa również charakteryzuje się wyjątkową rozdzielczością 4K oraz precyzyjnym dotykiem, który przypomina pisanie na papierze. Monitor jest wyposażony w kamerę All-In-One – Logitech MeetUp
z bardzo szerokim polem widzenia (FOV) i zmotoryzowanym obiektywem obrotowo-uchylnym oraz kadrowaniem RightSight™, które automatycznie kadruje wszystkie osoby w pomieszczeniu. Ten 86-calowy monitor jest dostępny również w wersji premium InGlass™. Jest to model AVOCOR ALZ-8650 86″.

Dowiedz się więcej: https://www.acnet.com.pl/avocor-seria-alz/

Avocor ALZ 85 do bardzo dużych pomieszczeń
YEALINK ZVC800-C2-310

Yealink ZVC800- C2-310 to kolejny zestaw wideokonferencyjny Yealink, który przeznaczony jest już do bardzo dużych sal. Zestaw, podobnie jak poprzedni składa się z konsoli dotykowej, urządzeń peryferyjnych audio/wideo i MCore.  Różni się natomiast tym, że w jego skład wchodzi panel dotykowy MTouch II, soundbar MSpeaker II oraz 3 mikrofony. Zestaw jest również zintegrowany z aplikacją Zoom i najnowocześniejszymi rozwiązaniami audio i wideo Yealinka oraz obejmuje wszystkie scenariusze użytkowania. Do zestawu można podłączyć interaktywny monitor lub monitor All-In-One.

Zestaw zawiera:

 • 1 x kamera UVC80: USB PTZ z 12-krotnymzoomem optycznym + zasilacz
 • Zestaw Yealink MCore (z MCore mini- PC i MTouch II) + zasilacz
 • 3x mikrofon VCM34
 • 1x soundbar MSpeaker II + zasilacz i adapter
 • Yealink Plug-in zapewniający łatwą konfigurację

2-letnią gwarancję na sprzęt

ZVC800

W naszej ofercie posiadamy także sprzęt certyfikowany pod Zoom do wyposażenia średnich i małych sal konferencyjnych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o tych zestawach – zapraszamy do kontaktu.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *