fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Seria WH6X Yealink

WH6X – nowa seria słuchawek bezprzewodowych od Yealink

Blog / MS Teams / Wideokonferencje

WH6X – nowa seria słuchawek bezprzewodowych od Yealink

Firma Yealink, wiodący dostawca rozwiązań ujednoliconej komunikacji (UC), wprowadziła na rynek WH6X – nową serię bezprzewodowych zestawów słuchawkowych DECT ze stacją roboczą UC. Słuchawki bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas spotkań prywatnych.

Słuchawki z głosem HD, przeznaczone do pracy i spotkań prywatnych

Seria WH6X to cztery zestawy słuchawkowe: WH62 i WH63 z podstawką basic oraz WH66 i WH67 z podstawką w wersji premium. Seria posiada wiele funkcji, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Słuchawki wyposażone są między innymi w funkcję pełnego dupleksu, mikrofon z redukcją szumów i zestaw głośnomówiący (dostarczany tylko z zestawami premium), dzięki którym użytkownicy mogą wyraźnie słyszeć i być słyszani podczas spotkań online i rozmów telefonicznych.

Słuchawki Yealink WH6X podczas pracy

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe DECT zwiększają produktywność

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe DECT z wykorzystaniem wskaźnika zajętości firmy Yealink, pomagają zmniejszyć rozpraszanie i wyeliminować zakłócenia. Zapewniają użytkownikom lepsze skupienie się na spotkaniach (również w aplikacji Teams). Zestawy wyposażone są w technologię Yealink Acoustic Shield, która blokuje hałas i zwiększa czystość głosu. Oferują również wyjątkowy komfort noszenia, bezprzewodowe połączenie o dużym zasięgu do 160m i 14-godzinny czas rozmów. Dzięki temu użytkownicy mogą poruszać się po biurze bez utraty połączenia, co zapewnia większą elastyczność w codziennej komunikacji.

Korzystanie z bezprzewodowych słuchawek Yealink WH6X

Seria Premium do inteligentnej, elastycznej i bezproblemowej komunikacji

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Yealink WH66 i WH67 ze stacją roboczą UC  (w wersji Premium) zapewniają użytkownikom możliwość łączenia urządzeń i zarządzania komunikacją z jednego urządzenia. Stacja robocza działa także jako koncentrator, który integruje pełnodupleksowy zestaw głośnomówiący, bezprzewodową ładowarkę do telefonów komórkowych (opcjonalnie), 4-calowy ekran dotykowy z panelem sterowania oraz hub USB. Słuchawki wraz ze stacją roboczą  oferują zestaw funkcji umożliwiających spotykanie się, łączenie oraz bezproblemową i inteligentną współpracę.

Dzięki konstrukcji „All-In-One” stacja robocza zajmuje mniej miejsca i minimalizuje ilość kabli. Wbudowane połączenia Bluetooth i USB pozwalają na podłączenie do 3 urządzeń jednocześnie. Do stacji z łatwością można podłączyć komputer PC, telefon komórkowy lub telefon stacjonarny. Stacja umożliwia również łatwe zarządzanie połączeniami i spotkaniami za pomocą ekranu. Ponadto użytkownicy mogą cieszyć się spójnym połączeniem z lepszą jakością głosu oraz niższymi kosztami.

Biurko ze stacją roboczą Yealink UC
Podsumowując, nowe zestawy słuchawkowe Yealink:
  • Wyposażone są w technologię Yealink Acoustic Shield, z dwumikrofonową redukcją szumów i transmisją głosu.
  • Posiadają dwa porty USB do podłączenia komputera i telefonu jednocześnie
  • Posiadają dzwonek przypomnienia o połączeniu
  • W wersji Premium posiadają konstrukcję typu „All-In-One”. Łączy ona zestaw głośnomówiący, hub USB, bezprzewodową ładowarkę do smartfonów  (opcjonalnie) oraz 4-calowy ekran dotykowy z wbudowanm Bluetooth.
  • Umożliwiają łączenie, zarządzanie i sterowanie urządzeniami i połączeniami z jednego urządzenia.
  • Posiadają certyfikat Microsoft Teams, z mikrofonem Premium i dedykowanym przyciskiem do aktywacji Teams jednym dotknięciem. Tworzą najbardziej płynne środowisko MS Teams.

Albert Kooiman, starszy dyrektor ds. Inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams Devices uważa, że „idea stacji roboczej UC jest nowatorska. Jedno kompaktowe urządzenie może zastąpić wiele narzędzi biurowych. Yealink szuka nowych sposobów optymalizacji nowoczesnych przestrzeni roboczych i cieszymy się, że Yealink rozszerza swoją ofertę urządzeń dla Microsoft Teams. ”

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat Serii WH6X słuchawek bezprzewodowych firmy Yealink.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *