Seria WH6X Yealink

WH6X – nowa seria słuchawek bezprzewodowych od Yealink

Blog / MS Teams / Wideokonferencje

WH6X – nowa seria słuchawek bezprzewodowych od Yealink

Firma Yealink, wiodący dostawca rozwiązań ujednoliconej komunikacji (UC), wprowadziła na rynek WH6X – nową serię bezprzewodowych zestawów słuchawkowych DECT ze stacją roboczą UC. Słuchawki bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas spotkań prywatnych.

Słuchawki z głosem HD, przeznaczone do pracy i spotkań prywatnych

Seria WH6X to cztery zestawy słuchawkowe: WH62 i WH63 z podstawką basic oraz WH66 i WH67 z podstawką w wersji premium. Seria posiada wiele funkcji, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Słuchawki wyposażone są między innymi w funkcję pełnego dupleksu, mikrofon z redukcją szumów i zestaw głośnomówiący (dostarczany tylko z zestawami premium), dzięki którym użytkownicy mogą wyraźnie słyszeć i być słyszani podczas spotkań online i rozmów telefonicznych.

Słuchawki Yealink WH6X podczas pracy

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe DECT zwiększają produktywność

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe DECT z wykorzystaniem wskaźnika zajętości firmy Yealink, pomagają zmniejszyć rozpraszanie i wyeliminować zakłócenia. Zapewniają użytkownikom lepsze skupienie się na spotkaniach (również w aplikacji Teams). Zestawy wyposażone są w technologię Yealink Acoustic Shield, która blokuje hałas i zwiększa czystość głosu. Oferują również wyjątkowy komfort noszenia, bezprzewodowe połączenie o dużym zasięgu do 160m i 14-godzinny czas rozmów. Dzięki temu użytkownicy mogą poruszać się po biurze bez utraty połączenia, co zapewnia większą elastyczność w codziennej komunikacji.

Korzystanie z bezprzewodowych słuchawek Yealink WH6X

Seria Premium do inteligentnej, elastycznej i bezproblemowej komunikacji

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Yealink WH66 i WH67 ze stacją roboczą UC  (w wersji Premium) zapewniają użytkownikom możliwość łączenia urządzeń i zarządzania komunikacją z jednego urządzenia. Stacja robocza działa także jako koncentrator, który integruje pełnodupleksowy zestaw głośnomówiący, bezprzewodową ładowarkę do telefonów komórkowych (opcjonalnie), 4-calowy ekran dotykowy z panelem sterowania oraz hub USB. Słuchawki wraz ze stacją roboczą  oferują zestaw funkcji umożliwiających spotykanie się, łączenie oraz bezproblemową i inteligentną współpracę.

Dzięki konstrukcji „All-In-One” stacja robocza zajmuje mniej miejsca i minimalizuje ilość kabli. Wbudowane połączenia Bluetooth i USB pozwalają na podłączenie do 3 urządzeń jednocześnie. Do stacji z łatwością można podłączyć komputer PC, telefon komórkowy lub telefon stacjonarny. Stacja umożliwia również łatwe zarządzanie połączeniami i spotkaniami za pomocą ekranu. Ponadto użytkownicy mogą cieszyć się spójnym połączeniem z lepszą jakością głosu oraz niższymi kosztami.

Biurko ze stacją roboczą Yealink UC
Podsumowując, nowe zestawy słuchawkowe Yealink:
  • Wyposażone są w technologię Yealink Acoustic Shield, z dwumikrofonową redukcją szumów i transmisją głosu.
  • Posiadają dwa porty USB do podłączenia komputera i telefonu jednocześnie
  • Posiadają dzwonek przypomnienia o połączeniu
  • W wersji Premium posiadają konstrukcję typu „All-In-One”. Łączy ona zestaw głośnomówiący, hub USB, bezprzewodową ładowarkę do smartfonów  (opcjonalnie) oraz 4-calowy ekran dotykowy z wbudowanm Bluetooth.
  • Umożliwiają łączenie, zarządzanie i sterowanie urządzeniami i połączeniami z jednego urządzenia.
  • Posiadają certyfikat Microsoft Teams, z mikrofonem Premium i dedykowanym przyciskiem do aktywacji Teams jednym dotknięciem. Tworzą najbardziej płynne środowisko MS Teams.

Albert Kooiman, starszy dyrektor ds. Inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams Devices uważa, że „idea stacji roboczej UC jest nowatorska. Jedno kompaktowe urządzenie może zastąpić wiele narzędzi biurowych. Yealink szuka nowych sposobów optymalizacji nowoczesnych przestrzeni roboczych i cieszymy się, że Yealink rozszerza swoją ofertę urządzeń dla Microsoft Teams. ”

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat Serii WH6X słuchawek bezprzewodowych firmy Yealink.

Leave your thought here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *