fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Yealink A20

Yealink A20 – bar wideokonferencyjny certyfikowany pod Microsoft Teams –

Blog / Wideokonferencje

Yealink A20 – bar wideokonferencyjny certyfikowany pod Microsoft Teams –

A20 to bar wideokonferencyjny, który przeznaczony jest głównie do małych i ciasnych pomieszczeń. Meeting Bar A20 dostosowany do systemu Microsoft Teams Rooms na Androida integruje wszystko, czego potrzeba aby organizować spotkania w MS Teams. To urządzenie All-In-One wystarczy aby użytkownicy mogli bezproblemowo korzystać z aplikacji. Można połączyć go z panelem dotykowym CTP18, który umożliwi lepszą kontrolę spotkań.

Bar A20 posiada chipset Snapdragon 845, system Android 9.0 i wbudowaną aplikację MS Teams. Dzięki temu urządzenie zamienia zwykłą salę konferencyjną w efektywną salę Microsoft Teams Room. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji takich jak biała tablica, udostępnianie na dwóch ekranach, przewodowe i bezprzewodowe udostępnianie treści, sterowanie spotkaniami itp.

Funkcje Yealink A20

Kluczowe funkcje:

 • Tablica umożliwia wspólne pisanie, rysowanie, szkicowanie czy nanoszenie adnotacji na wspólnym „cyfrowym płótnie”.
 • Dzięki elektrycznej osłonie prywatności, która automatycznie włącza się i wyłącza, zapewniona jest prywatność sal konferencyjnych.
 • Urządzenie umożliwia obsługę dwóch ekranów (TBC) do spotkań wideo, udostępniania ekranu, tablicy itp.
 • Panel dotykowy CTP18 pozwala na łatwe kontrolowanie spotkań Teams – sterowanie dźwiękiem, kamerą, dołączanie do spotkania itp.
 • Chipset Snapdragon 845 zapewnia wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.
 • Po dołączeniu modułu Yealink WPP20 istnieje możliwość bezprzewodowego udostępniania treści.

Kamera A20 jest wyposażona w technologię AI, w tym automatyczne kadrowanie i śledzenie lektora. Natomiast dzięki szerokokątnemu obiektywowi 133° i funkcji automatycznego kadrowania rozpoznaje liczbę i pozycję uczestników. Kamera płynnie kadruje wszystkich w najbardziej odpowiednim widoku, nawet w małych przestrzeniach. Dodatkowo dzięki 8 mikrofonom MEMS, technologii przeciwzakłóceniowej Yealink Noise Proof i eliminacji echa, Yealink A20 zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe, nawet w trybie pełnego dupleksu. To wszystko sprawia, że ​​każdy użytkownik jest dobrze słyszany i widziany.

Specyfikacja baru wideokonferencyjnego A20:

KAMERAAparat 20 MP, pole widzenia 133°, 8-krotna kamera e-PTZ, elektryczna przesłona zapewniająca prywatność, funkcje inteligentne – Automatyczne kadrowanie – śledzenie lektora  
DŹWIĘKWbudowany układ 8 mikrofonów MEMS, wbudowany głośnik 5W, technologia Yealink Noise Proof, pełny dupleks, redukcja szumów  
SYSTEM OPERACYJNYAndroid 9.0  
FUNKCJE PODCZAS SPOTKANIAKalendarz, dołączanie jednym kliknięciem, współpraca przy spotkaniach (udostępnianie treści, biała tablica), kontrola spotkań (dodaj uczestników, wstrzymaj / wznów, włączanie / wyłączanie aparatu, wycisz / wyłącz wyciszenie, zwiększanie / zmniejszanie głośności, rozłącz się), wersja Teams (Microsoft DM, połączenie zbliżeniowe), Zoom Edition (Zoom DM, bezpośrednie udostępnianie)
STANDARD WIDEOKodeki wideo: H.264 High profile, H.264 SVC, H.264  
Pobierz pełną specyfikację

Co więcej, Yealink A20 łączy, kamerę, mikrofony, głośnik, Wi-Fi i Bluetooth, co zapewnia rozwiązanie, które jest bardzo łatwe do wdrożenia.  Bar umożliwia udostępnianie treści oraz tablicy, dzięki czemu spotkanie jest bardziej komunikatywne i oparte na współpracy.

Bar wideokonferencyjny A20 występuje w dwóch zestawach. W zestawie A20-010-TEAMS występuje razem z pilotem VCR20-Teams, natomiast w zestawie A20-020-TEAMS z panelem dotykowym CTP18.

Zawartość opakowania:

 • Meeting Bar A20
 • Kabel Ethernet o długości 3m
 • Kabel HDMI 2 x 1,8m
 • Uchwyt montażowy i akcesoria
 • Zasilacz
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Kontroler (opcjonalnie): panel dotykowy CTP18 lub pilot do zdalnego sterowania VCR20
 • Udostępnianie treści (opcjonalnie): moduł WPP20

Chcesz dowiedzieć się więcej o barze wideokonferencyjnym A20? A może chcesz poznać inne produkty do wyposażenia sal wykładowych lub konferencyjnych – skontaktuj się z nami!

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *