fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Webinar

Bezpłatny webinar: „Technologie wideokonferencyjne w edukacji. Jak sprostać nowym wyzwaniom w procesie nauczania?”

Blog / Wideokonferencje / Wydarzenia

Bezpłatny webinar: „Technologie wideokonferencyjne w edukacji. Jak sprostać nowym wyzwaniom w procesie nauczania?”

Zapraszamy na nowy cykl darmowych webinarów – „Technologie wideokonferencyjne w edukacji. Jak sprostać nowym wyzwaniom w procesie nauczania?”, w ramach którego eksperci z firmy Acnet będą krok po kroku przedstawiać informacje na temat wyzwań w procesie nauczania podczas pandemii, praktyk stosowanych przez szkoły i uczelnie wyższe oraz  nowości sprzętowych i technologicznych dla edukacji. Spotkania odbędą się w trzech terminach, a wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i wyrażania swoich opinii. Uczestnicy otrzymają również zaświadczenie o uczestnictwie w webinarze.


Webinar „Technologie wideokonferencyjne w edukacji. Jak sprostać nowym wyzwaniom w procesie nauczania?” odbędzie się w trzech różnych terminach:


Jaki jest program webinaru?

 1. Część I: Wyzwania w procesie nauczania podczas pandemii

Jak pandemia wpłynęła na proces oraz efekty kształcenia? Jak szkoły i uczelnie radzą sobie z nauczaniem zdalnym i hybrydowym?

 • Część II: Dynamiczny rozwój systemów wideokonferencyjnych

Jak zmieniły się najbardziej popularne systemy wideokonferencyjne? Jak platformy dostosowały się do potrzeb szkół i uczelni?

 • Część III: Nowości sprzętowe i technologiczne dla edukacji

Jakie są główne trendy rozwiązań do wyposażania klas szkolnych, auli akademickich oraz sal konferencyjnych?

 • Część IV: Dyskusja

Jak wykorzystać potencjał wideokonferencyjny do efektywniejszego kształcenia? Porównanie doświadczeń uczestników webinaru podczas pandemii.


Dla kogo jest ten webinar?

Webinar jest skierowany głównie do dyrekcji szkół podstawowych i średnich, władz uczelni, nauczycieli szkolnych i akademickich, osób odpowiedzialnych za działy IT, a także do pracowników kuratoriów i jednostek samorządu itp.


Kto poprowadzi webinar?

 • dr inż. Krzysztof Kontek – prezes firmy Acnet sp. z o.o. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, doktor ekonomii z SGH. Kierownik kilku grantów Narodowego Centrum Nauki. Autor publikacji w czołowych czasopismach na świecie (m.in. Management Science). Bogate doświadczenie naukowe (również w CERN, Genewa) oraz biznesowe – był prezesem kilku spółek z branży teleinformatycznej oraz zarządzającym w funduszu inwestycyjnym.
 • Mgr Anastazja Stadnicka – absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w firmie Acnet sp. z o.o na stanowisku młodszy kierownik projektu, gdzie zajmuje się głównie systemami wideokonferencyjnymi oraz ich wykorzystaniem w różnych sferach. Przeprowadza szkolenia z obsługi systemu Zoom dla pracowników szkół oraz uczelni. Dodatkowo prowadzi korepetycje w trybie zdalnym oraz hybrydowym.
 • Inż. Mariusz Piotrowski – absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie, wieloletni pracownik międzynarodowych korporacji w obszarach: telekomunikacja, zdalne szkolenia oraz rozwój pracowników. Specjalizuje się w systemach wideokonferencyjnych, IP PBX oraz UC (Unified Communications). Posiada wiedzę na temat rozwiązań sprzętowych do prowadzenia wideokonferencji oraz przygotowania sal konferencyjnych lub wykładowych, spotkań online oraz transmisji na żywo.
Webinar - prelegenci

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Aby wziąć udział w webinarze wystarczy zapisać się na wybrany termin.

Do zobaczenia!

Comments (5)

 1. Bożena Żuk

  zgłoszenie

  4 września, 2021 at 7:35 pm
  |Reply
 2. Maria

  15.09.

  Dziękuję.

  5 września, 2021 at 3:42 pm
  |Reply
 3. Bożena Uglorz

  17.09.2021

  8 września, 2021 at 4:09 pm
  |Reply
 4. Bożena Uglorz

  17 wrzesień

  8 września, 2021 at 4:09 pm
  |Reply
 5. Justyna

  Zgłoszenie

  11 września, 2021 at 6:28 am
  |Reply

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *