fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Mała sala konferencyjna

3 sposoby na wyposażenie małych sal konferencyjnych

Biznes / Blog / Tips / Wideokonferencje

3 sposoby na wyposażenie małych sal konferencyjnych

Spotkania oraz debaty biznesowe, obecnie odbywające się także zdalnie, są bardzo ważną częścią pracy. Dlatego ważne jest aby zapewnić odpowiednie wyposażenie sal konferencyjnych w biurze. Aby sale konferencyjne były w pełni funkcjonalne muszą być wyposażone w odpowiedni sprzęt. Poniżej przedstawiamy trzy przykłady na wyposażenie małych sal konferencyjnych.

Sposób 1

Wyposażenie małej sali

Ta sala została wyposażona w monitor All-In-One – DTEN D7 55”. To interaktywny monitor nowej generacji, który zaprojektowano specjalnie do prowadzenia wideokonferencji w systemie Zoom. Jest to rozwiązanie typu plug-and-play. Monitor posiada wbudowaną szerokokątną kamerę 4K, 16 mikrofonów kierunkowych, głośniki, wyświetlacz dotykowy oraz oprogramowanie Zoom Rooms. Posiada również wbudowane technologie, które umożliwiają automatyczne śledzenie obrazu, a także redukcję szumów. DTEN D7 może służyć również jako interaktywna tablica, która reaguje zarówno na naturalny dotyk, jak i użycie rysika. Monitor ten dostępny jest również w wersji 75-calowej do większej sali. Aby ulepszyć jakość dźwięku do wyposażenia tego pomieszczenia użyto również dwóch mikrofonów VCM43 firmy Yealink. Każdy z mikrofonów posiada zasięg 6 metrów i zakres odbioru 360°.

Sposób 2

Wyposażenie małej sali nr 2

Druga sala konferencyjna została wyposażona w 65-calowy monitor interaktywny Avocor serii E. Monitor posiada najnowocześniejszą technologię dotykową, która zapewnia do 20 punktów dotyku. Natomiast szkło przeciwodblaskowe odporne na odciski palców zapewnia wyjątkowo gładkie i naturalne wrażenia podczas pisania. Monitor ma rozdzielczość ekranu 4K i 30-watowe głośniki. Dostępny jest również w innych rozmiarach (55”, 75 “i 86”). W tej sali wykorzystano również bar wideokonferencyjny Yealink A20, który posiada aparat 20 MP i obiektyw szerokokątny 133°. Bar wyposażony jest także w technologię przeciwzakłóceniową oraz ma 8 wbudowanych mikrofonów. Tę salę doposażono również w panel dotykowy Yealink CTP18 do zdalnego sterowania i udostępniania treści oraz zestaw głośnomówiący Yealink CP900.

Sposób 3

Wyposażenie małej sali nr 3

Trzecią salę konferencyjną wyposażono w 65-calowy monitor interaktywny BenQ z serii RP. To profesjonalny monitor, który przeznaczony jest głównie do celów biznesowych. Posiada funkcję EZWrite 5 do tworzenia notatek oraz usługę AMS, dzięki której pracownicy mogą zapisywać materiały bezpośrednio w chmurze. BenQ zapewnia również rozwiązanie ochrony oczu, 20-punktowy dotyk, zgodność wielu-platformowych systemów operacyjnych i antybakteryjny ekran dotykowy. Monitor dostępny jest także w innych rozmiarach (75” i 86”). Do wyposażenia tej sali wykorzystano również kamerę UVC30 firmy Yealink. To kamera USB przeznaczona do małych i ciasnych sal konferencyjnych. Oferuje ostry obraz i dokładne odwzorowanie kolorów. Posiada rozdzielczość Ultra HD 4K i dużą liczbę klatek na sekundę. Szerokie pole widzenia sprawia, że wszystkie osoby znajdujące się w pomieszczeniu są widoczne podczas spotkania online. Kamera obsługuje też funkcję wykrywania twarzy oraz automatycznego kadrowania. Kolejnym elementem wyposażenia tego pomieszczenia jest telefon wideokonferencyjny  Yealink CP960. Telefon posiada system operacyjny Android 5.1. To rozwiązanie Yealink w kształcie litery Y łączy w sobie prostotę użytkowania z różnymi funkcjami, dzięki czemu jest idealna dla każdego środowiska. CP960 charakteryzuje się krystalicznie czystą jakością dźwięku. Dodatkowo można dołączyć do niego mikrofony bezprzewodowe CPW90.

Jeżeli potrzebujesz kompleksowego oraz profesjonalnego sprzętu do wyposażenia sali lub chcesz wprowadzić modernizacje w tej, którą posiadasz, skontaktuj się z nami! Stworzymy w pełni funkcjonalną salę konferencyjną na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *