fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
DTEN

Monitory All-In-One

Biznes / Blog / Wideokonferencje / Wyróżnione

Monitory All-In-One

Określeniem All-in-one, czyli Wszystko-w-jednym określa się urządzenia wielofunkcyjne, które mogą pełnić więcej niż jedną funkcję, które łączą funkcje kilku urządzeń. Monitory All-In-One są obecnie jednym z głównych trendów światowych w dziedzinie wideokonferencji. W tym artykule przedstawimy przykłady najlepszych takich monitorów oraz ich zalety.

Zalety monitorów All-In-One:

  • Posiadają zintegrowaną konstrukcję – wbudowane kamery, mikrofony, głośniki, komputer mini PC.
  • Są mobilne, mogą być łatwo przemieszczane z miejsca na miejsce – nie trzeba wyposażać wszystkich sal w sprzęt do wideokonferencji  zestawy można przesuwać tam, gdzie akurat jest potrzeba.
  • Monitory są łatwe w podłączeniu i uruchomieniu, dzięki technologii Plug-And-Play – niskie koszty montażu, instalacji, użytkowania oraz utrzymania.
  • Są łatwe w obsłudze i umożliwiają korzystanie z systemów do wideokonferencji.
  • Posiadają certyfikację – zaprojektowane specjalnie pod kątem konkretnego oprogramowania do prowadzenia wideokonferencji np. Microsoft Teams  lub Zoom.
  • Posiadają system Wi-Fi oraz Bluetooth.
  • Pozwalają na wykorzystanie posiadanej już infrastruktury multimedialnej: rzutniki i ekrany podłączone do monitorów jako drugie – większe – ekrany, mikrofony i kolumny głośnikowe jako dodatkowy sprzęt audio.

Monitor 27-calowy DTEN ME

DTEN ME to urządzenie idealne do pracy z domu i mniejszych przestrzeni biznesowych. Wszystko, czego potrzeba znajduje się w jednym urządzeniu. Monitor posiada 3 wbudowane inteligentne i szerokokątne kamery, 8 mikrofonów o zasięgu odbioru do 5 metrów, wysokiej jakości głośniki i dotykowy ekran – Multi Touch. Kompaktowy rozmiar 27’’ i lekkość urządzenia pozwala swobodnie przenosić i umieszczać go w wybranym miejscu. Jest to monitor certyfikowany pod Zoom i umożliwia bezproblemowe prowadzenie wideokonferencji za pomocą Zooma. Wystarczy połączyć się bezprzewodowo poprzez Wi-Fi aby zacząć organizować spotkania online. DTEN ME może także służyć jako drugi monitor do podłączenia do notebooka lub komputera.

DTEN ME- monitor All-In-One

Monitor 55/75-calowy DTEN D7

DTEN D7 to monitor All-In-One, zaprojektowany specjalnie do prowadzenia wideokonferencji w systemie Zoom. Jest rozwiązaniem typu plug- and-play do sal konferencyjnych. Dostępny jest w dwóch wersjach: 55 i 75 cali. DTEN D7 jest wyposażony w szerokokątną kamerę 4K, 16 mikrofonów kierunkowych, głośniki, wyświetlacz dotykowy oraz oprogramowanie Zoom Rooms. Jest to urządzenie, które idealnie sprawdzi się do wideokonferencji, korzystania z białej tablicy i udostępniania dokumentów. Konfiguracja tego monitora jest niezwykle łatwa, a jego podłączenie zajmuje zaledwie kilka minut. DTEN D7 może być ustawiony na mobilnym stojaku, dzięki czemu z łatwością można przemieszczać go z miejsca na miejsce.

DTEN D7- monitor All-In-One

Monitor 65-calowy Avocor W6555

Avocor W6555 jest jedynym monitorem All-In-One na świecie, który został zaprojektowany przy współpracy z Microsoft i otrzymał certyfikację tej firmy. Umożliwia to łatwe i bezproblemowe korzystanie na nim z Microsoft Office i Teams. Monitor idealnie nadaje się do sal konferencyjnych oraz lekcyjnych. Umożliwia spotkanie i łączenie się ze sobą zarówno w pomieszczeniu, w którym użytkownicy się znajdują, jak i na całym świecie. 65 calowy monitor Avocor wyposażony jest w zintegrowaną kamerę HD, głośniki stereo oraz mikrofony dalekiego zasięgu. Posiada również technologię dotykową InGlass, cienki rysik zapewniający płynne i dokładne pisanie. Natomiast rozdzielczość ekranu 4k z optycznie łączonym szkłem i ekranem dotykowym zapewniają wysoce responsywne wrażenia dotykowe. Dodatkowo monitor posiada wbudowane czujniki Azure Digital Twins, które, mierzą dane środowiskowe, takie jak temperatura w pomieszczeniu i oświetlenie.

Avocor - monitor All-In-One

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o monitorach All-In-One lub innym kompleksowym sprzęcie do wyposażenia sali, skontaktuj się z nami. Możemy zaproponować także krótką prezentację online lub wizytę w naszym showroomie. Zapraszamy do kontaktu!

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *