fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
WEBINAR - ngrania

Webinar: Technologie wideokonferencyjne w edukacji – nagrania

Blog / Wideokonferencje / Wydarzenia / Wyróżnione

Webinar: Technologie wideokonferencyjne w edukacji – nagrania

Za nami kolejna edycja webinaru „Technologie wideokonferencyjne w edukacji. Jak sprostać nowym wyzwaniom w procesie nauczania?”. Webinar składa się z trzech części, w których eksperci z firmy Acnet krok po kroku przedstawili informacje na temat wyzwań w procesie nauczania podczas pandemii, praktyk stosowanych przez szkoły i uczelnie wyższe oraz  nowości sprzętowych i technologicznych dla edukacji.

Dla osób, które nie miały możliwości uczestniczenia w webinarze poniżej zamieszczamy nagrania z trzech części wydarzenia:

Część I: Wyzwania w procesie nauczania podczas pandemii

Jak pandemia wpłynęła na proces oraz efekty kształcenia? Jak szkoły i uczelnie radzą sobie z nauczaniem zdalnym i hybrydowym?

Tę część webinaru poprowadziła Anastazja Stadnicka – młodszy kierownik projektu w firmie Acnet sp. z o.o. Anastazja jest również absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuje się głównie systemami wideokonferencyjnymi oraz ich wykorzystaniem w różnych sferach. Przeprowadza szkolenia z obsługi systemu Zoom dla pracowników szkół oraz uczelni. Dodatkowo prowadzi korepetycje w trybie zdalnym oraz hybrydowym.

Część II: Dynamiczny rozwój systemów wideokonferencyjnych

Jak zmieniły się najbardziej popularne systemy wideokonferencyjne? Jak platformy dostosowały się do potrzeb szkół i uczelni?

Tę część prowadził dr inż. Krzysztof Kontek – prezes firmy Acnet sp. z o.o. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, doktor ekonomii z SGH. Kierownik kilku grantów Narodowego Centrum Nauki. Autor publikacji w czołowych czasopismach na świecie (m.in. Management Science). Prezes Krzysztof Kontek posiada bogate doświadczenie naukowe (również w CERN, Genewa) oraz biznesowe. Był prezesem kilku spółek z branży teleinformatycznej oraz zarządzającym w funduszu inwestycyjnym.

Część III: Nowości sprzętowe i technologiczne dla edukacji

Jakie są główne trendy rozwiązań do wyposażania klas szkolnych, auli akademickich oraz sal konferencyjnych?

Tę część prowadził MariuszPiotrowski – absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie, wieloletni pracownik międzynarodowych korporacji w obszarach: telekomunikacja, zdalne szkolenia oraz rozwój pracowników. Specjalizuje się w systemach wideokonferencyjnych, IP PBX oraz UC (Unified Communications). Posiada wiedzę na temat rozwiązań sprzętowych do prowadzenia wideokonferencji oraz przygotowania sal konferencyjnych lub wykładowych, spotkań online oraz transmisji na żywo.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące którejś z części webinaru lub chcą doradzić się w kwestii wyposażenia sal wykładowych lub lekcyjnych – zapraszamy do kontaktu!

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *