fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Huawei Enterprise

Acnet wprowadza do oferty rozwiązania Huawei Enterprise

Blog / Wydarzenia

Acnet wprowadza do oferty rozwiązania Huawei Enterprise

Jako firma Acnet staramy się zapewniać najlepsze rozwiązania w obszarze telekomunikacji dla przedsiębiorstw, zapewniając im konkurencyjne rozwiązania i usługi. W związku z tym, z dużą satysfakcją informujemy, że wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania Huawei Enterprise!

Huawei to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma współpracuje ze wszystkimi największymi spółkami telekomunikacyjnymi w ponad 170 krajach. Huawei jest firmą globalną, zatrudniającą prawie 194 000 pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom w czterech kluczowych domenach – sieci telekomunikacyjne, technologie informatyczne (IT), urządzenia inteligentne i usługi w chmurze – Huawei dostarcza technologie cyfrowe każdej osobie, do każdego rodzaju organizacji, aby stworzyć w pełni połączony, inteligentny świat.

Dla klientów korporacyjnych Huawei Enterprise zapewnia m.in.:

  • sprzęt do transmisji danych i rozwiązania sieciowe,
  • usługi migracji komputerów stacjonarnych przedsiębiorstwa do centrów danych w chmurze,
  • oferty dla różnego rodzaju centrów danych, w tym rozwiązania infrastruktury IT,
  • systemy bezpieczeństwa oraz zarządzania,
  • różnego rodzaju rozwiązania branżowe.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *