fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
Yealink UVC20

Yealink UVC20 – kamera internetowa certyfikowana pod MS Teams i Zoom

Blog

Yealink UVC20 – kamera internetowa certyfikowana pod MS Teams i Zoom

Yealink, wiodący światowy dostawca rozwiązań do komunikacji i współpracy wprowadził do sprzedaży kamerę UVC20. Jest to kamera internetowa Full HD, która zapewnia doskonałe wrażenia wideo. Kamera bardzo dobrze sprawdzi się podczas pracy zdalnej, spotkań online, nauki zdalnej, szkoleń czy na przykład telemedycyny. Ta kamera wyposażona jest w 5-megapikselowy, szklany obiektyw oraz wielokierunkowy mikrofon 360°. Natomiast dzięki automatycznej ekspozycji, automatycznemu ustawianiu ostrości i obrotowemu obiektywowi, Yealink UVC20 zapewnia doskonale czysty obraz w każdym środowisku. Dzięki kompatybilności z praktycznie wszystkimi aplikacjami do obsługi wideokonferencji można szybko skonfigurować i uruchomić dowolne spotkanie.

Płynne wideo, doskonałe wrażenia

UVC20 zapewnia płynne wrażenia i wyraźną komunikację z najwyższej jakości wrażeniami wideo i audio. Szklany obiektyw Full HD o rozdzielczości 5 000 000 pikseli zapewnia wideo HD 1080P i realistyczny obraz. Wbudowany mikrofon wielokierunkowy obsługuje dokładne odbieranie głosu w zakresie do 180° i 1,5 metra, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk.

Yealink UVC20 - spotkanie wideo

Automatyczna ekspozycja, inteligentna regulacja

UVC20 zapewnia naprawdę łatwy, wygodny i wydajny czas wideo bez ograniczeń związanych ze złożonym środowiskiem i ręczną obsługą. Smart Light optymalizuje obraz do najlepszego, nawet w słabym oświetleniu. Natomiast dzięki sterowaniu EPTZ, automatycznemu ustawianiu ostrości i obrotowemu obiektywowi, UVC20 umożliwia użytkownikom idealne uchwycenie każdego światła punktowego bez ręcznej regulacji.

Łatwa w użyciu, szybkie uruchamianie

UVC20 to urządzenie działające na zasadzie plug-and-play. Pasuje do różnych platform wideokonferencyjnych lub aplikacji. Co więcej, Yealink USB Connect zapewnia szereg możliwości, w tym możliwość monitorowania użytkowania, uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu, przeprowadzania diagnoz i przeprowadzania aktualizacji oprogramowania układowego, co oszczędza czas i upraszcza zarządzanie. Poza tym, użytkownicy mogą łatwo obracać obiektyw i szybko przełączać obrazy wideo.

Yealink UVC20 - konferencja

Osłona obiektywu, ochrona prywatności

Wbudowana osłona obiektywu chroni go przed uszkodzeniami oraz zapewnia bezpieczeństwo konferencji i prywatność.

„Jesteśmy podekscytowani kamerą internetową Yealink UVC20, która wzbogaci wrażenia wideo naszych użytkowników dzięki przejrzystości, wygodnej obsłudze i inteligentnej technologii” – powiedział Chris DeNovellis, kierownik ds. współpracy sprzętowej w Zoom. „Z przyjemnością informujemy, że ta kamera internetowa jest certyfikowana do użytku z Zoom”.

„Oczekujemy dalszej współpracy z Zoom i nadal będziemy zapewniać bardziej elastyczne i niezawodne opcje wyboru urządzeń dla różnych scenariuszy użytkowników” – powiedział Lee, dyrektor ds. marketingu produktów w Yealink.

Yealink UVC20 - kamera

Firma Yealink oferuje także inne urządzenia wideo i głosowe, w tym urządzenia osobiste. Są one płynnie zintegrowane z Zoom oraz MS Teams  i zapewniają więcej możliwości komunikacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *