fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

Telefony z funkcją video Yealink

new 321
Blog

Telefony z funkcją video Yealink

Kadry kierownicze mogą teraz bez problemu dołączać do wideokonferencji za pomocą telefonów Yealink z rozwiązaniami video, bez konieczności korzystania z sali konferencyjnej. Dzięki tej metodzie można zaoszczędzić czas, podnieść wygodę i efektywność pracy.

Telefon VP59 z funkcją video

Aby spełnić wymagania kadr kierowniczych oraz osób pracujących na codzień z telefonem, Yealink stworzył swój flagowy telefon z funkcją video, który pokazuje rewolucyjne rozwiązania w połączeniu telefonu stacjonarnego z video. Telefon zapewnia lepsze doznania podczas połączeń dzięki wiodącej w branży jakości obrazu i dźwięku, a także solidnym funkcjom, takim jak pięciokierunkowe mieszane konferencje audio/wideo, wbudowane Wi-Fi i Bluetooth, lokalne nagrywanie USB oraz wiele innych. Oparty na systemie Android 7.1, VP59 ma wbudowany kalendarz, rejestrator dźwięku i różne przydatne aplikacje. Co więcej, VP59 obsługuje również rozszerzenia funkcji poprzez aplikacje innych firm.

T58A stacjonarny telefon video z kamerą

Yealink T58A z kamerą to prosty w obsłudze, inteligentny telefon multimedialny, który zapewnia najwyższą jakość podczas połączeń audio i video w jakości HD. Ten zupełnie nowy, inteligentny telefon multimedialny, umożliwia komunikację wizualną zwiększającą produktywność z łatwością, jaką zapewnia standardowy telefon. Oparty na systemie operacyjnym Android 5.1.1, T58A z aparatem wyposażony jest w regulowany ekran dotykowy o przekątnej 7 cali, zdejmowaną 2 Mpx kamerę HD CAM50 i zintegrowaną sieć Wi-Fi i Bluetooth 4.2. Jest połączony z wbudowaną przeglądarką internetową, kalendarzem, rejestratorem dźwięku a dodatkowo obsługuje też inne aplikacje, dostępne po zainstalowaniu. Yealink T58A z kamerą zapewnia znakomitą równowagę między prostotą a wyrafinowaniem, oferując kompleksowe rozwiązanie komunikacyjne.

Oprogramowanie Yealink VC Desktop

Yealink VC Desktop (dla Windows) to wysokiej jakości wydajne oprogramowanie do współpracy video, stworzone do usprawnienia komunikacji dla dzisiejszych firm. Yealink VC Desktop umożliwia użytkownikom interakcję w wysokiej jakości twarzą w twarz (wideo 720P HD, udostępnianie treści 1080P full HD) i oferuje szeroką interoperacyjność z obsługą dwóch protokołów H.323/SIP. Oprócz doskonałej adaptacji do sieci oprogramowanie jest równie łatwe w obsłudze, jak i w konfiguracji.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *