fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

Yealink: Telefony IP z serii MP certyfikowane przez Zoom

Blog Yealink
Blog

Yealink: Telefony IP z serii MP certyfikowane przez Zoom

Yealink, wiodący globalny dostawca rozwiązań zintegrowanej komunikacji, z przyjemnością ogłasza, że jego nowe telefony biurkowe IP z serii MP są certyfikowane przez firmę Zoom. Seria obejmuje nowe zestawy modeli od wersji podstawowych do premium, aby sprostać różnorodnym potrzebom współpracy w nowoczesnych miejscach pracy z Zoom.

„W dzisiejszych czasach obserwujemy rosnący trend ujednoliconej komunikacji i współpracy, a misją Yealinka jest ciągłe dostarczanie klientom wartościowych i wydajnych rozwiązań. Certyfikowane przez Zoom telefony z serii MP, które integrują technologię nowej generacji i najwyższej jakości doświadczenia użytkownika, zostały zaprojektowane, aby wspomóc pracowników w różnych miejscach pracy”, powiedział Alvin Liao, wiceprezes ds. produktów w Yealink.

Komunikacja i współpraca dostosowana do Zoom

Telefony Yealink MP Series zapewniają funkcje Zoom Phone i Meetings, umożliwiając użytkownikom bezproblemową współpracę z wysokiej jakości wyświetlaczem wideo, dźwiękiem i funkcjami tablicy. Dzięki wbudowanej aplikacji Zoom, urządzenia te prezentują przyjazny i intuicyjny interface na responsywnym ekranie dotykowym. Harmonogramy spotkań można synchronizować i zarządzać nimi za pomocą prostych dotknięć ekranu, dzięki czemu współpraca jest bardziej efektywna i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Profesjonalna technologia audio

Łącząc profesjonalny sprzęt i technologię oprogramowania, seria MP zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową dzięki Yealink Optima HD voice, Noise Proof Technology, a także pełnodupleksowy zestaw głośnomówiący z AEC i słuchawką HAC.

Uproszczone wdrażanie i zarządzanie urządzeniami

Seria Yealink MP wspiera wydajny mechanizm automatycznego udostępniania do wdrażania i konfiguracji telefonów, pozwalając administratorom na korzystanie z wdrażania, zarządzania i aktualizacji w jednym miejscu. Ponadto urządzenia są kompatybilne z kilkoma platformami zarządzania urządzeniami, w tym Zoom/Yealink Device Management Platform.

„Wierzymy, że te dedykowane urządzenia pomogą zwiększyć produktywność naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy na rozwiązania aby nasza współpraca z Yealink przyczyniłs się do dostarczenia produktywnych narzędzi dla naszych wspólnych klientów, szczególnie w hybrydowych środowiskach pracy” – powiedział Eric Yu, Head of Hardware Partnership, Zoom.

Jako jeden z pierwszych partnerów Zoom Phone & Zoom Rooms, Yealink oferuje pełną gamę rozwiązań urządzeń dla każdego rodzaju użytkownika, w tym listwy do współpracy, telefony biurkowe, telefony konferencyjne, telefony DECT i zestawy słuchawkowe. Nieszablonowa kompatybilność z Zoom Rooms i Zoom Phone to rozwiązania, dzięki którym każde spotkanie lub rozmowa będzie przyjemnym doświadczeniem Zoom.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *