fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Avocor W6555

Obraz monitora All-In-One Avocor W6555
Logo_Avocor

Windows

Collaboration Display

Monitor All-In-One

Rozwiązanie typu BYOD

6 mikrofonów

Kamera Full HD

Rozpoznawanie dotyku

Opis produktu

Avocor W6555 jest jedynym monitorem All-In-One na świecie certyfikowanym pod Microsoft Teams. Wyposażony jest w zintegrowaną kamerę HD, głośniki stereo oraz mikrofony dalekiego zasięgu. Avocor W6555 posiada również technologię dotykową InGlass, cienki rysik zapewniający płynne i dokładne pisanie oraz wbudowane czujniki np. temperatury, światła. Rozwiązanie BYOD (Bring Your Own Device) pozwala na podłączenie do monitora (za pomocą kabla USB-C) notebooka, na którym zainstalowany jest Microsoft Office, Teams lub inne oprogramowanie.

Kluczowe cechy i zalety

Avocor W6555 jest jedynym monitorem All-In-One na świecie, który został zaprojektowany przy współpracy z Microsoft i otrzymał certyfikację tej firmy. Umożliwia to łatwe oraz bezproblemowe korzystanie na nim z Microsoft Office i Teams.
65 calowy monitor Avocor wyposażony jest w zintegrowaną kamerę HD, głośniki stereo oraz mikrofony dalekiego zasięgu. Posiada również technologię dotykową InGlass, cienki rysik zapewniający płynne i dokładne pisanie oraz wbudowane czujniki np. temperatury i światła.
Monitor idealnie nadaje się do sal konferencyjnych oraz lekcyjnych. Umożliwia członkom spotkania łączenie się ze sobą zarówno w pokoju, w którym się znajdują, jak i na całym świecie.
Rozwiązanie BYOD (Bring Your Own Device) pozwala na podłączenie do monitora (za pomocą kabla USB-C) notebooka, na którym zainstalowany jest Microsoft Office, Teams lub inne oprogramowanie. Obsługa odbywa się wówczas za pomocą notebooka lub dotyku na ekranie monitora.
img-focus-room-Avocor

Specyfikacja

MONITOR
Rozmiar (cale) 65"
Podświetlenie LED
Współczynnik proporcji 16:9
Rozdzielczość 4k, 3840 x 2160 @ 60Hz
Czas odpowiedzi 4k, 3840 x 2160 @ 60Hz
Jasność 370 (cd/m2)
Kąt widzenia 178°/178
Obsługiwane kolory 30-bitowy głęboki kolor
Orientacja monitora Pozioma
SYSTEM DOTYKOWY
Interfejs 1 x USB typu C, 3 x USB-B 3.0
Dotyk Do 20-punktowego inteligentnego dotyku InGlass ™ | Obsługa do 4 rysików z gumką |Jednoczesne pióro i dotyk
Szkło Szkło o grubości 2 mm połączone optycznie, przeciwodblaskowe i odporne na odciski palców
Obsługiwany system operacyjny Windows 7/8/10 | Mac OSX | Linux
DŹWIĘK
Wbudowane głośniki 2 x 30W Stereo Full Range
Zestaw mikrofonów 4 x wbudowane liniowo mikrofony, pole dalekie, SSP, AEC, AND, DEC, EQ
KAMERA
Zintegrowana kamera konferencyjna 6-elementowy szklany asferyczny obiektyw, Sony CMOS Full HD, AE, AWB, AF, AGC, WDR, 120° FoV
ŁĄCZNOŚĆ
Standardowe wejścia/wyjścia 1 x Typ-C (DisplayPort Tryb Alt, 4K@60Hz, USB HID, Zasilanie, Ethernet),1 x DisplayPort 1.2; 2 x HDMI 2.0; 3 x USB-B 3.0 Touch; 1 x USB-A 3.0; 1 x USB-A Service Port, 1 x LAN wejście Ethernet (RJ-45), 1 x LAN wyjście Ethernet (RJ-45)
Dźwięk 1 x wyjście audio 3,5 mm, 1 x optyczne (SPDIF)
Kontrola 1 x RS-232, 1 x wejście IR
Akcesoria Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna