fbpx

Kariera

Dołącz do nas

W Acnet pracują z nami specjaliści od systemów wideokonferencyjnych oraz nowych technologii na rynku telekomunikacji. Koncentrujemy się na zgranej pracy zespołowej, zapewnieniu miłej atmosfery w firmie oraz rozwoju osobistego. Wierzymy w nowe pomysły oraz doceniamy odnoszone sukcesy. Masz szansę współpracować w imieniu naszej firmy z wieloma partnerami z zagranicy. Jeśli interesujesz się postępami w branży wideokonferencyjnej i telekomunikacyjnej oraz szukasz ciekawej, stabilnej pracy – zaaplikuj.

Co oferujemy

Umowa o pracę

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istnieje również możliwość wyboru najbardziej dogodnego rodzaju umowy.

Korzyści finansowe

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, zaplanowanie ścieżki kariery oraz ścieżki awansu. Posiadamy także system premiowy adekwatny do zaangażowania i osiągniętych wyników.

Rozwój osobisty

Zapewniamy możliwość rozwoju poprzez różnorodne szkolenia, projekty i rekrutacje wewnętrzne. Stawiamy na rozwój naszych pracowników oraz pomagamy im w podnoszeniu kwalifikacji.

Elastyczny tryb pracy

Elastyczny grafik daje możliwość połączenia życia prywatnego, rodzinnego oraz studiów z pracą.

Program wdrożenia

Kompleksowe wprowadzenie do naszej oferty, technologii oraz specjalistycznej wiedzy.

Pozytywna atmosfera

W pracy cenimy sobie miłe oraz międzynarodowe środowisko pracy. Obecna jest kultura feedbacku.

Nasza lokalizacja

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, na Włochach tuż przy kolei. W tym miejscu znajduje się także magazyn.
ul. Pola Karolińskie 4, 02-401 Warszawa
(+48) 22 863 81 19

Aktualne oferty pracy

Dział Marketingu

brak etatu

Dział Handlowy

brak etatu

Dział Instalacji

brak etatu

Dział Serwisu

brak etatu

Dział Techniczny

brak etatu

Dział Księgowości

brak etatu

Dział Logistyki

brak etatu

Klauzula

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@acnet.com.pl podając w tytule nazwę stanowiska. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Acnet Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie.