fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

O firmie

Nasza działalność

Acnet Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku telekomunikacyjnym od 1997 roku. W ostatnich latach działalność została także rozszerzona o rozwiązania wideokonferencyjne. Oferujemy również wykonanie projektów telekomunikacyjnych oraz wideokonferencyjnych. Zapewniamy doradztwo w doborze sprzętu pod potrzeby klienta, instalacje, konfiguracje i integracje, wsparcie techniczne przy uruchomieniu oraz serwis gwarancyjny. Także wykonujemy szkolenia w zakresie obsługi oferowanych produktów.
Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną, doświadczenie i kwalifikacje do świadczenia powyższych usług. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczonych produktów i usług oraz elastyczność, profesjonalizm i pełną dyspozycyjność grupy doradczo-technicznej.
Dbając o atrakcyjność naszej oferty współpracujemy także z kilkunastoma dużymi producentami sprzętu w Europie i na świecie m.in. Yealink, Yeastar, AudioCodes, DTEN, Avocor. Atutem firmy Acnet jest elastyczność oraz doświadczenie zdobyte podczas kilkunastu lat obecności na rynku telekomunikacyjnym. W tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy projekty dla Operatorów Telekomunikacyjnych, Integratorów Sieciowych oraz Instytucji Państwowych.
o_firmie_1

Nasza misja

Misją firmy Acnet jest zaspokajanie potrzeb rynku telekomunikacyjnego oraz wideokonferencyjnego w zakresie urządzeń oraz systemów szeroko rozumianego dostępu abonenckiego.

Nasza wizja

Dążymy do tego, żeby zostać liderem na rynku telekomunikacji. Wspólnie z naszymi partnerami działamy, aby osiągnąć sukces biznesowy. Nasza oferta skupia się na rozwoju wiedzy oraz rozwiązań w branży wideokonferencji w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej.
o_firmie_2