fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
HUAWEI IdeaHub Pro (2)-min

Monitor HUAWEI IdeaHub Pro

Blog / Wideokonferencje

Monitor HUAWEI IdeaHub Pro

Monitor HUAWEI IdeaHub Pro to inteligentny i interaktywny monitor dla nowoczesnego biura. Możesz rysować, pisać oraz edytować dokumenty i natychmiast udostępniać je w grupie roboczej. Jest to urządzenie generacji pracy zdalnej, które zbliża pracowników w firmie i pozwala na komfortową pracę w różnych warunkach.

Introducing Huawei IdeaHub, żródło: https://www.youtube.com/watch?v=jpYEtw16hqA

Wideokonferencje na nowym poziomie

Połączenie technologii H.265 z udostępnianiem treści 4K pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wideo. Jednocześnie opcja AutoFrame automatycznie ustawia widok kamery na rozmówcę. System potrafi rozpoznać liczbę uczestników dyskusji i odpowiednio przełączyć się między widokami.

HUAWEI IdeaHub: A Tale of Two Rooms, żródło: https://www.youtube.com/watch?v=JT9OTexVlIQ

Nowoczesna stylistyka

Urządzenie dostało nagrodę Red Dot Award 2020 za nowoczesny i elegancki design. Monitor HUAWEI IdeaHub Pro można zainstalować na stojaku, lub powiesić na ścianie, co sprawia, że monitor będzie wygodnym i estetycznym rozwiązaniem dla każdej przestrzeni.

Tylko jeden przycisk

Z IdeaHub Pro można korzystać również jak z ekranu do prezentacji – wystarczy po prostu dotknąć, aby udostępnić zawartość swojego telefonu lub laptopa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w czasie prezentacji korzystać z innych programów, dodawać notatki i wpisy w czasie rzeczywistym.

Czysty dźwięk

Monitor HUAWEI IdeaHub Pro zawiera 12 mikrofonów, które wychwytują ludzkie głosy w zasięgu 8 m, oraz pozwalają na automatyczne śledzenie głosu rozmówcy. Na stronach bocznych urządzenia znajdują się sześć głośników, co sprawia, że nawet w dużej sali konferencyjnej głośniki będą słyszalne w każdym zakątku. Dodatek Acoustic Baffle wycisza dźwięki pochodzące spoza sali konferencyjnej gdzie odbywa się spotkanie.

Żródło: https://e.huawei.com/pl/products/cloud-communications/ideahub

Interaktywność

Możliwość wstawiania notatek w czasie rzeczywistym, a także natychmiastowe wysłanie dodanej treści zapewnia interaktywność i elastyczność konferencji. System potrafi rozpoznać i natychmiast przekształcić tekst odręczny w formę elektroniczną. Jednocześnie wbudowana aplikacja IdeaShare daje możliwość bezprzewodowego przesyłania aktywnego ekranu między komputerem a urządzeniem IdeaHub.

Specyfikacja

Ekran
Rozmiar ekranu – 65 cali/86 cali
Model – E-LED (65″)/D-LED (86″)
Rozdzielność 4K
Kamera
Rozdzielność kamery 4K30
Bardzo szeroki kąt – 80°
2-x zoom cyfrowy
Głośniki
Dziedzina częstotliwości – 100Hz~22KHz
6 głośników
Mikrofon
12 mikrofonów
Zasięg 8 m
Kąt odbioru dźwięku 180° do przodu
Eliminacja echa
Tłumienie szumów
Mikrofony zewnętrzne
Waga i wymiaryWymiary opakowania (wys. x szer. x gł.) – 2236 mm x 1404 mm x 356 mm
Wymiary IdeaHub (wys. x szer. x gł.) – 1963,8 mm x 1195,1 mm x 95 mm
Waga brutto – 110 kg
Waga netto – 90 kg
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o monitorze HUAWEI IdeaHub Pro lub poprosić o wycenę – skontaktuj się z nami!
Zobacz inne monitory typu All-In-One na naszej stronie.

Obserwuj nas:

Comment (1)

  1. […] W ofercie Acnet mamy również monitor All-In-One Huawei IdeaHub. Więcej o nim można przeczytać tutaj. […]

    2 marca, 2022 at 1:48 pm
    |Reply

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *