fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
System DECT W90

Nowy system W90 DECT IP Multi-Cell od Yealink

Biznes / Blog / Wyróżnione

Nowy system W90 DECT IP Multi-Cell od Yealink

Yealink, wiodący na świecie dostawca rozwiązań do komunikacji i współpracy dla przedsiębiorstw, wprowadził na rynek wielokomórkowy system – W90 DECT IP. System zapewnia bezproblemowy handover  i wiodące w branży rozwiązanie roamingowe dla różnych scenariuszy zastosowania. W tym magazynów, szpitali, hoteli, sieci supermarketów, salonów samochodowych, biur, sklepów itp.

System W90 składa się z dwóch elementów – stacji bazowej W90B i menedżera DECT W90DM. W90DM i W90B to podobne urządzenia, wyglądają tak samo, różnią się jedynie oprogramowaniem. Można zaktualizować je do innego trybu poprzez zmianę oprogramowania.

System obsługuje do 250 słuchawek i 250 jednoczesnych połączeń, co pozwala na jedno połączenie w każdej słuchawce. W90 współpracuje z telefonami Yealink takimi jak: słuchawka W53H, większa słuchawka W56H, słuchawka przemysłowa W59R, telefon konferencyjny CP930W  oraz telefonami biurkowymi tzw. DD Phone. Zapewnia także bezproblemowy roaming i przekazywanie połączeń oraz umożliwia swobodną komunikację mobilną w każdej strefie i pomiędzy nimi.

Zarówno baza, jak i DM posiadają jakość głosu Yealink HD oraz funkcję Full-Duplex Technologii Opus, która znacznie ulepsza wrażenia dźwiękowe.

Szeroki zasięg

Baza oraz DECT Menedżer w systemie W90 wyposażone są w zewnętrzne anteny, które zapewniają większy zasięg sygnału (nawet do 15 metrów), a także możliwość regulacji. Oszczędza to ilość baz i koszty podczas wdrażania. Natomiast synchronizacja LAN gwarantuje stabilny roaming w słabym środowisku transmisji sygnału i w przypadku zakłóceń sygnału.

System Yealink W90 DECT IP Multi-Cell obsługuje do 60 baz, 250 słuchawek i 250 równoległych połączeń. Potrzebny jest także 1 DECT Menedżer.  System jest dostosowany do dużych przestrzeni oraz wielu lokalizacji. Zapewnia ujednolicone rozwiązania komunikacyjne, szczególnie dla magazynów, szpitali, hoteli, sieci supermarketów, salonów samochodowych, biur, sklepów itp.

System DECT W90 - zasięg

Łatwe wdrażanie i konfiguracja

W90 zapewnia łatwiejszą i szybszą konfigurację. Zawiera zestaw narzędzi do wdrażania DECT, umożliwiający szybką  lokalizację bazową, narzędzie do wykrywania adresów IP, pozwalające na szybkie uzyskiwanie adresu IP z DM. Posiada także możliwość automatycznej synchronizacji do samoorganizującej się sieci, bez ręcznej obsługi. Poza tym, dostępna jest też możliwość  zbiorczej rejestracji słuchawek przez importowanie dokumentu CSV.

Możliwość zastosowania w różnych scenariuszach

Yealink W90 obsługuje różne urządzenia, które można dopasować do różnych ról pracowników oraz lokalizacji i pomieszczeń. System spełnia zapotrzebowanie na telefony komórkowe, biurkowe, konferencyjne czy specjalne słuchawki przemysłowe – odporne na pył, kurz i wodę.

System Yealink W90 oferuje też łatwy dostęp do wielu książek telefonicznych, w tym lokalnej książki telefonicznej, zdalnej książki telefonicznej, LDAP i książki telefonicznej XML. Dodatkowo jest szeroko kompatybilny ze stykami PBX.

System DECT W90 - scenariusze

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie DECT W90 lub go zamówić  – skontaktuj się z nami: [email protected].

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *