fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!
iSmart - kamera śledząca lektora

iSmart – profesjonalna kamera śledząca lektora

Blog / Wideokonferencje

iSmart – profesjonalna kamera śledząca lektora

W roku akademickim 2021/22 największe uczelnie w Polsce zapowiedziały powrót do nauki w trybie stacjonarnym. Wiele zajęć jednak ma odbywać się również hybrydowo. Coraz więcej uczelni planuje także wprowadzenie możliwości nagrywania wykładów oraz udostępniania ich studentom. Warto jednak pamiętać, że sale wykładowe powinny być wyposażone w odpowiedni sprzęt. Podczas zajęć i wykładów prowadzonych hybrydowo lub do ich nagrywania idealnie sprawdzą się kamery śledzące lektora.

iSmart - podążanie za wykładowcą

Kamera iSmart LTC2-NA2001NV2 to wysokiej jakości kamera śledząca lektora. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję, która samodzielnie wykrywa prezentera, a następnie precyzyjnie za nim podąża. System śledzenia lektora nie wymaga posiadania dodatkowych urządzeń lub czujników wspomagających śledzenie. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię wykrywania twarzy i ruchu, aby precyzyjnie zablokować i śledzić lektora. iSmart LTC2-NA2001NV2 zapewnia obraz o maksymalnej rozdzielczości 1080P z kompresją H.265. Obsługuje 20-krotny zoom optyczny i 12-krotny zoom cyfrowy oraz szeroki zakres widzenia z 86° w poziomie i 52° w pionie. Dzięki obiektywowi pełnoekranowemu znika problem zniekształceń geometrycznych. Również podłączenie i konfiguracja kamery jest bardzo łatwa. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu można dostosować zaawansowane parametry śledzenia do własnych potrzeb. Kamera bardzo dobrze sprawdzi się w salach podczas wykładów oraz konferencji.

Kluczowe cechy kamery iSmart LTC2-NA2001NV2:

 • Wyjście USB 2.0
 • Precyzyjne oznaczenie i śledzenie lektora
 • Bezobsługowe i samodzielne śledzenie
 • Inteligentne śledzenie
 • 1/2,8 „CMOS, 20-krotny zoom optyczny
 • Wbudowana funkcja nagrywania rozmów
 • Łatwe podłączanie i konfiguracja
Jak działa kamera iSmart?

Funkcje kamery:

 • Bezzałogowe i samodzielne śledzenie

Śledzenie jest realizowane przez sam system. Obiektyw zarządza algorytmem śledzenia, nie ma potrzeby ręcznej obsługi ani stosowania dodatkowych urządzeń/czujników wspomagających.

 • Precyzyjne oznaczanie i śledzenie lektora

Śledzenie opiera się zarówno na technologii wykrywania twarzy, jak i wykrywania ruchu, co zapewnia płynne i precyzyjne działanie funkcji oznaczania i śledzenia nawet w przypadku różnych, bardziej złożonych scenariuszy.

 • Inteligentne śledzenie

System nie śledzi drobnych ruchów, posiada funkcję przechylania oraz automatycznego powiększania i oddalania, gdy wykładowca zbliży się lub oddali. Gdy kamera zgubi obiekt, system cofa się do wstępnie zdefiniowanej pozycji i kontynuuje śledzenie w tej pozycji.

 • Strefa śledzenia priorytetów i strefy blokowania

System zapewnia konfigurowalną strefę śledzenia priorytetów, w której odbierany jest śledzony wykładowca, istnieje również osiem stref blokujących używanych do blokowania źródeł zakłóceń, takich jak na przykład projektory, okna, wentylatory itp.

 • Brak efektu „rybiego oka” przy obiektywie pełnoekranowym

Mała soczewka pełnoekranowa systemu śledzenia rozwiązała problem zniekształceń geometrycznych. Może być używana jako standardowy obraz do nagrywania obszaru, w którym znajduje się wykładowca.

 • Łatwe podłączenie i konfiguracja

Kamera jest dostarczana tylko z interfejsami wideo HD-SDI, interfejsami zasilania i sterowania, dzięki czemu można łatwo ją podłączyć. System zapewnia bezpłatne oprogramowanie umożliwiające sterowanie kamerą z komputera oraz zarządzanie śledzeniem i inne konfiguracje. Obsługuje standardowe protokoły VISCA i Pelco D, aby bezproblemowo komunikować się z urządzeniem sterującym.

Pobierz specyfikację kamery kamery iSmart LTC2-NA2001NV2.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kamerze iSmart LTC2-NA2001NV2 lub poznać inne produkty do wyposażenia sal wykładowych lub konferencyjnych – skontaktuj się z nami!

Możesz także poprosić o wycenę.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *