fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

SmartVision 60

Yealink dzis
Blog

SmartVision 60

Integracyjna, wciągająca, inteligentna

Inteligentna kamera 360° typu All-in-One
dla średnich pomieszczeń dedykowana dla Microsoft Teams
Integracyjny sposób na interakcję z każdym członkiem zespołu.
Wciągający sposób na lepsze przeżycia w Teams Rooms.
Inteligentny sposób na bogatsze doznania dźwiękowe.
360° 10K Panoramiczna szerokokątna kamera

Brak niewidocznych uczestników. Spotkania dla wszystkich.

Dzięki zasięgowi 360° i perspektywie 'środka stołu’, nikt w pomieszczeniu nie będzie poza obiektywem. Zupełnie nowa kamera 10K zapewnia nieskazitelny obraz z dużo większą ilością szczegółów w każdym kadrze. Zdalni uczestnicy mogą teraz uzyskać bardziej kompleksowe wrażenia ze spotkań, nawet jeśli nie są obecni na sali.

Funkcja Multi-Stream People Feed

Uwzględnij wszystkich użytkowników jednakowo. Ulepszone funkcje Teams Rooms.

Funkcja Multi-Stream People Feed tworzy indywidualne kanały wideo z czterech aktywnych głośników w pomieszczeniu i łączy je razem, pokazując jednocześnie panoramiczny widok pomieszczenia. Funkcja ta umożliwia wszystkim osobom zasiadającym przy stole konferencyjnym, niezależnie czy z przodu, w środku czy na końcu, pojawienie się na ekranie w sposób krystalicznie czysty. Żadna mimika twarzy i język ciała nie zostaną zignorowane nawet podczas spotkania hybrydowego. Każda rozmowa jest bardziej wyrazista niż kiedykolwiek.

Inteligentny asystent głosowy i transkrypcja

Spotkania bez użycia rąk z Cortaną

Upewnij się, że wszyscy są słyszani

Dzięki dwóm zestawom wielofunkcyjnych mikrofonów, SmartVision 60 z łatwością pokrywa promień odbioru dźwięku o długości 6 m ze wszystkich kątów w średnich pomieszczeniach, a także obsługuje inteligentne funkcje audio.

Kontroluj spotkania bez użycia rąk

Pozostań w kontakcie ze zdalnymi zespołami, nawet gdy masz pełne ręce roboty. Poproś Cortanę o dołączenie do spotkania, wysłanie wiadomości, udostępnienie pliku i wiele więcej.

Zautomatyzuj sporządzanie notatek

Uzyskaj wysokiej jakości automatyczną transkrypcję mowy na tekst z mówcami identyfikowanymi przez ich nazwiska. Nie ma potrzeby poświęcania dodatkowego czasu na ponowne wpisywanie i reorganizację notatek.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *