fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

Centrala Yeastar P-Series wyróżniona nagrodą Funkschau za najlepszy produkt ICT roku 2022

YEastar dzis
Blog

Centrala Yeastar P-Series wyróżniona nagrodą Funkschau za najlepszy produkt ICT roku 2022

XIAMEN, CHINY – 29 listopada 2022 – Yeastar (www.yeastar.com), wiodący na świecie dostawca rozwiązań Unified Communications, oraz Funkschau, jedno z najbardziej renomowanych czasopism specjalistycznych w branży ICT, ogłosiły, że Yeastar P-Series PBX System zdobył trzy najwyższe trofea w kategoriach Reader’s Choice ICT Product of the Year 2022.

W 14. plebiscycie czytelników Funkschau na produkty ICT roku, 7 600 czytelników kliknęło przez ankietę i oddało prawie 30 000 głosów w 21 kategoriach. Spektrum produktów teleinformatycznych na karcie do głosowania było odpowiednio szerokie, a Yeastar P-Series wyróżnił się wśród nich wieloma zaletami.

Yeastar P-Series Cloud Edition Miejsce 1 w rankingu Telefonii w chmurze

Yeastar P-Series P550 Miejsce 1 w rankingu systemów telekomunikacyjnych dla MŚP

Yeastar P-Series Software Edition Miejsce 2 w rankingu systemów telekomunikacyjnych dla dużych firm

System PBX Yeastar P-Series to kompleksowe rozwiązanie Unified Communications, które zmienia sposób łączenia się firm. Jako rozwiązanie „PLUS”, łączy w sobie głos, wideo, wiadomości, call center i inne elementy. Dzięki trzem opcjom wdrożenia: Appliance Edition, Cloud Edition i Software Edition, seria P jest elastyczna i może być wdrażana zarówno w siedzibach firmy, jak i w chmurze.

„Jesteśmy naprawdę onieśmieleni przychylnością klientów cztery lata z rzędu polecających Yeastar PBX System jako najlepsze produkty roku i pomagających nam zdobyć trofea”, powiedział Prince Cai, wiceprezes w Yeastar. „Jesteśmy oddani tworzeniu łatwych, otwartych i zintegrowanych oraz przyszłościowych produktów i usług. Yeastar jest zdeterminowany, aby dostarczyć odpowiednią technologię, aby stworzyć wspólny sukces z naszymi klientami i partnerami.”


Try the award-winning P-Series PBX System for free here.

Yeastar

Yeastar pomaga firmom realizować wartości cyfrowe poprzez ułatwianie dostępu do rozwiązań komunikacyjnych i miejsc pracy, od ich posiadania i przyjęcia do codziennego użytkowania i zarządzania. Yeastar stał się wiodącym dostawcą rozwiązań UC z globalną siecią partnerów i ponad 450 000 klientów na całym świecie. Zaangażowany w dostarczanie właściwej technologii firmom zorientowanym na wartość, Yeastar oferuje produkty i usługi dla UC&C, planowania miejsca pracy i hybrydowego miejsca pracy, aby umożliwić im wygrywanie w nowoczesnym cyfrowym świecie. Aby uzyskać więcej informacji o Yeastar lub zostać partnerem Yeastar, odwiedź stronę www.yeastar.com.

Funkschau

Funkschau to czasopismo grupy wydawniczej WEKA poświęcone takim tematom jak telefonia komórkowa, telekomunikacja i technika radiowa w dziedzinie technologii informacyjnej (IT) oraz związanej z nimi metrologii, technice sieciowej i infrastrukturze. Funkschau jest wiodącym fachowym niemieckim czasopismem telekomunikacyjnym i należy do 50 najlepiej sprzedających się krajowych czasopism branżowych. Wysoki nakład prenumeraty potwierdza wartość redakcyjną i wiarygodność Funkschau.

Wypróbuj wielokrotnie nagradzany system PBX serii P za darmo tutaj.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *