fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

Yealink wprowadza MeetingBar A10

45
Blog / Wideokonferencje

Yealink wprowadza MeetingBar A10

Yealink wprowadza na rynek MeetingBar A10, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z organizacją spotkań w przestrzeni biurowej.

4 listopada 2022 w Xiamen w Chinach Yealink , wiodący globalny dostawca rozwiązań unified communications (UC), oficjalnie ogłosił premierę nowego MeetingBar A10, zaprojektowanego specjalnie do spotkań w przestrzeniach biurowych.

Ze względu na ograniczenia budżetowe, organizatorzy spotkań w pomieszczeniach konferencyjnych niechętnie korzystają ze zintegrowanych rozwiązań w postaci barów wideo. Dlatego organizatorzy takich spotkań często polegają na urządzeniach peryferyjnych USB do prowadzenia wideokonferencji, ignorując tym samym szybko rozwijającą się technologię i rozwiązania na arenie wideokonferencji. Jednak małe sale konferencyjne 'huddle rooms’ to przyszłość miejsc pracy. Według ostatnich badań, do 2025 roku ponad 75% spotkań wideo będzie odbywać się w pokojach narad. Yealink MeetingBar A10 będzie zarówno przystępny cenowo, jak i ultra wygodny w użyciu i konfiguracji.

Zaspokajanie wszystkich potrzeb w zakresie przestrzeni roboczej i biura domowego

Yealink MeetingBar A10 zaspokaja wszystkie potrzeby związane ze spotkaniami w przestrzeni typu huddle (małe sale konferencyjne). Jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się wszędzie. Klienci mogą skonfigurować go w ciągu kilku minut i rozpocząć spotkanie w przestrzeni konferencyjnej w ciągu kilku sekund.

Ponadto, w porównaniu z peryferyjnymi rozwiązaniami USB, MeetingBar A10 oferuje więcej: potężne wideo i audio, intuicyjne sterowanie spotkaniami i zdalne zarządzanie urządzeniami.

Obsługa czołowych platform wideo

Yealink MeetingBar A10 jest w pełni certyfikowany i kompatybilny z wiodącymi platformami wideo, takimi jak Microsoft Teams i Zoom.

Daje również elastyczność jako samodzielne urządzenie peryferyjne USB. Niezależnie od tego, z jaką platformą firma zaczyna, później, podczas migracji na inną platformę, np.: Microsoft Teams lub Zoom, przejście może być zakończone bezproblemowo.

Mały rozmiar, duża funkcjonalność

Mimo niewielkich rozmiarów, bar zawiera potężne funkcje wideo i audio wspomagane przez sztuczną inteligencję. Kamera napędzana przez sztuczną inteligencję oferuje precyzyjne automatyczne kadrowanie i śledzenie głośników w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, technologia inteligentnej analizy dźwięku Yealink, oparta na głębokim uczeniu, usuwa szumy tła. Dzięki tej potężnej technologii wideo i audio, każde miejsce na spotkaniu ma zapewnioną identyczną jakość odbioru.

A10 obsługuje bezprzewodowe połączenie z podem prezentacyjnym WPP30 podczas pracy jako z urządzeniem zewnętrznym. Podłącz WPP30 do portu USB-C laptopa, a bogate wideo i dźwięk z A10 zostaną natychmiast udostępnione bez instalowania oprogramowania lub sterowników.

Miej oko na wszystko dzięki zdalnej kontroli

Yealink MeetingBar A10 może być monitorowany, kontrolowany i aktualizowany zdalnie dzięki darmowemu kontu YMCS (Yealink Management Cloud Service). Niezależnie od tego, czy chodzi o aktualizacje oprogramowania sprzętowego, aktualizacje konfiguracji, czy rozwiązywanie problemów, wszystko może być wykonane zdalnie.

Kompleksowe rozwiązania Yealink oparte na systemie Android dla spotkań wideo

Wraz z wprowadzeniem MeetingBar A10, który ma być dostępny w grudniu, Yealink dodaje do swojego imponującego portfolio rozwiązań do spotkań wideo opartych na systemie Android:

– DeskVision A24 do przestrzeni typu open space i hot-deskingu

– MeetingBar A10 dla przestrzeni typu huddle (sale konferencyjne) i biur domowych

– MeetingBar A20 dla małych pomieszczeń

– MeetingBar A30 do średnich i dużych pomieszczeń

– MeetingBoard dla wszystkich rozmiarów pomieszczeń, od biura kierownika po duże pokoje

Portfolio rozwiązań Yealink opartych na systemie Android posiada każdą opcję, której klienci mogą potrzebować do realizacji swoich potrzeb w zakresie spotkań wideo. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Dowiedz się więcej o MeetingBar A10 na www.yealink.com.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *