fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT do pracy

Yealink 05.01
Blog / Uncategorized

Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT do pracy

Czym jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT?

DECT (Digital European Cordless Telecommunications) to standard łączności, który umożliwia podłączenie bezprzewodowych urządzeń audio do telefonu stacjonarnego lub programowego za pośrednictwem stacji bazowej lub klucza sprzętowego.

Zestaw słuchawkowy DECT to bezprzewodowe rozwiązanie dla użytkowników, którzy muszą poruszać się po swoim miejscu pracy lub biurku, aby wykonywać połączenia. Zestaw słuchawkowy DECT jest tak samo wyraźny jak przewodowy zestaw słuchawkowy, a jego zasięg bezprzewodowy wynosi zwykle 50 metrów.

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT?

  • Stabilność połączeń

Niektóre bezprzewodowe zestawy słuchawkowe mogą być narażone na zakłócenia ze strony innych urządzeń pracujących na tej samej otwartej częstotliwości 2,4 GHz, takich jak routery WiFi, drukarki i telewizory. Zakłócenia te nie stanowią problemu dla bezprzewodowych zestawów słuchawkowych DECT korzystających ze swojego pasma częstotliwości. Działają one w swoim dedykowanym zakresie częstotliwości; dlatego biurowy zestaw słuchawkowy DECT wyróżnia się jakością i stabilnością połączenia, nawet w zatłoczonych środowiskach, takich jak centra kontaktowe.

  • Gęstość rozmieszczenia urządzeń

Innym krytycznym czynnikiem przy korzystaniu z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych DECT w ruchliwym biurze jest gęstość; odnosi się to do liczby urządzeń w pobliżu, które mogą być aktywne jednocześnie bez wzajemnego zakłócania się lub pogorszenia jakości dźwięku. Im więcej urządzeń na danym obszarze, tym większe zagęszczenie i tym większy potencjał zakłóceń radiowych.

  • Szyfrowane zabezpieczenia

DECT jest bardzo bezpieczny i zapewnia dodatkowe zabezpieczenia rozmów poufnych. DECT obejmuje trójwarstwowy łańcuch bezpieczeństwa:

  1. The DECT wireless headset is paired with the base station via the DECT standard authentication algorithm (DSAA) to verify the initial connection. Some devices on the market use the more secure DSAA2 algorithm.
  2. When a new call begins, a secure connection between the professional headset and the base station is verified to ensure that the call is between two authorized devices.
  3. The voice data is encrypted with 64-bit encryption, making it unusable by anyone who intercepts it

Jakie są możliwe scenariusze użycia bezprzewodowego zestawu słuchawkowego DECT?

System bezprzewodowych zestawów słuchawkowych DECT musi być sparowany z określoną stacją bazową lub kluczem sprzętowym. Te z kolei są podłączane do urządzeń takich jak telefony stacjonarne i softphone i, w zależności od produktu, mogą obsługiwać wiele telefonów jednocześnie. Ponieważ zestawy słuchawkowe DECT opierają się na stacji bazowej lub kluczu sprzętowym, stosuje się je głównie w tradycyjnych środowiskach biurowych i centrach kontaktowych.

Biurowy zestaw słuchawkowy DECT to oczywisty wybór dla tych, którzy pracują w stałej lokalizacji i polegają na jednym telefonie biurkowym lub telefonie programowym. DECT jest bardzo bezpieczny, duży zasięg pozwala na poruszanie się po biurze przy zachowaniu łączności, a jakość połączeń jest często wyższa i bardziej spójna.

Który bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT jest idealny dla Twoich potrzeb?

Seria bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Yealink WH6X DECT, Essential DECT Wireless Headsets (WH62 & WH63) oraz Premium DECT Wireless Headsets (WH66 & WH67) to zestawy słuchawkowe nowej generacji, łączące wysoce kompaktową konstrukcję z bogatą wydajnością komunikacji głosowej.

Zawsze przerywają ci w pracy?

Z bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi Yealink Essential DECT WH62 & WH63, przeszkadzanie nie będzie już problemem dla użytkowników, którzy chcą pozostać skupieni w pracy, zwłaszcza dzięki zastosowaniu Busylight marki Yealink, zapewniającego wizualną wskazówkę i wskaźnik, które pomagają zmniejszyć rozproszenie uwagi i wyeliminować przerwy. Dodatkowo, dzięki technologii Yealink DECT, użytkownicy mogą poruszać się po biurze bez utraty połączeń, z zasięgiem mobilnym do 160 metrów i czasem rozmów do 14 godzin, co wprowadza większą elastyczność do codziennej komunikacji.

Musisz pracować na wielu urządzeniach: od komputerów, telefonów komórkowych po telefony stacjonarne? 

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Yealink premium DECT WH66 & WH67 X UC Workstation dają użytkownikom możliwość i elastyczność łączenia urządzeń i zarządzania komunikacją z jednego urządzenia, a także działają jako hub, który integruje full-duplex speakerphone, szybko ładującą się bezprzewodową stację dokującą do telefonów komórkowych, 4-calową konsolę dotykową i szybkie huby USB, które razem oferują niesamowity zestaw funkcji pozwalających na spotkania, połączenia i współpracę bezproblemowo i inteligentnie.

Jakie cechy powinien mieć dobry bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT?

  • Większa integracja

Nie potrzebujesz już adapterów EHS, podłącz telefon bezpośrednio za pomocą jednego kabla USB. W podstawie znajdują się 2 porty Micro USB, które umożliwiają jednoczesne podłączenie do komputera i telefonu IP. Zintegrowany głęboko z telefonami IP Yealink, możesz poczuć krystaliczne doświadczenie rozmowy w momencie noszenia WH6X. Współpracuje również z popularnymi platformami UC, osiągając wszechstronną współpracę.

  • Bądź słyszany wyraźnie

Dzięki technologii Yealink Acoustic Shield, dwa mikrofony wbudowane w WH6X automatycznie blokują szumy tła, ale zapewniają, że głos uczestnika będzie słyszany wyraźnie, znacznie zwiększając efektywność komunikacji.

  • Wszechstronna stacja robocza UC

Uporządkowane miejsce pracy znacznie zwiększa efektywność, zwłaszcza w przypadku pracy w domu. Jednakże, może być również denerwujące, że na biurku panuje bałagan związany z wieloma kablami urządzeń. Przejmij kontrolę nad środowiskiem współpracy na biurku dzięki WH6X: 1. Podłącz wszystkie urządzenia, które chcesz, dzięki wbudowanym portom Bluetooth i USB; 2. Rozszerz łączność komputera dzięki 2-portowemu koncentratorowi USB 3.0; 3. Kontroluj wszystkie połączenia na pojemnościowym ekranie dotykowym o przekątnej 4,0 cala (480 x 800) za pomocą dotyku palca; 4. Uwalnij się od noszenia zestawu słuchawkowego; 5. Ładuj bezprzewodowo swój telefon komórkowy i przekształć go w doskonałe, wydajne urządzenie konferencyjne.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *