fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

IdeaHub – inteligentne biuro w nowoczesnym stylu

Huawei IdeaHub
Blog / Business / Huawei / Huawei / Nowy artykuł

IdeaHub – inteligentne biuro w nowoczesnym stylu

HUAWEI IdeaHub – poprawa produktywności w nowoczesnym biurze. IdeaHub to rozwiązanie do wymiany informacji między zespołami i działami – narzędzie dopasowane do inteligentnego biura, które łączy w sobie inteligentne pisanie, wideokonferencje w wysokiej rozdzielczości (HD), intuicyjną białą tablicę i bezprzewodowe udostępnianie. IdeaHub, zdobywca nagrody Red Dot Award 2020, został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego środowiska i bez problemu zmieniał sale konferencyjne, biura zarządu i otwarte przestrzenie w inteligentne miejsca.

Wideokonferencje są doskonałym narzędziem umożliwiającym zdalne spotkania i wymianę informacji między zespołami i działami. Ludzie nie muszą przyjeżdżać do biura aby spotkać się osobiście, co w dzisiejszych czasach jest nadal obarczone wysokim ryzykiem, czasochłonne i kosztowne. Jednak istniejące systemy są mało intuicyjne w obsłudze i użytkowaniu. Opóźnienia video są zazwyczaj wysokie, funkcjonalność plug-and-play niska, a narzędzia współpracy stosunkowo słabe.

Co więc wnosi IdeaHub?

  • Inteligentne tablice z ekranem dotykowym IdeaHub umożliwiają prowadzenie konferencji w rozdzielczości 4K HD dla wielu użytkowników, każdy z dostępem do tablicy na swoim ekranie, w wielu lokalizacjach. Umożliwia płynną projekcję przy 60 klatkach na sekundę i 4K H.265, co z kolei pozwala na precyzyjne wskazywanie myszą i ultra niskie opóźnienia kursora. Automatycznie kadruje platformy spotkań, śledzi mówcę i wyświetla ujęcia w zbliżeniu.
  • Opcja AirShare pozwala użytkownikom wygodnie udostępniać ekran z komputera, tabletu lub dowolnego innego urządzenia, bez konieczności używania kabli i jakichkolwiek przycisków. 
  • IdeaHub pozwala użytkownikom tworzyć i dołączać do spotkań na smartfonach. Poprzez zeskanowanie kodu QR można łatwo aktywować system salowy. A z poziomu smartfona można zarówno dołączyć do konferencji, jak i kontrolować wszystkie jej ustawienia.
  • Zintegrowany sklep AppGallery jest systemowo wyposażony w popularne aplikacje. Konfigurowalna strona główna zawiera prywatny portal aplikacji oraz możliwość dodawania nowych opcji.
  • Oprogramowanie i sprzęt do zastosowań przemysłowych obejmuje rozszerzenie platformy Windows, OPS oraz opcjonalny moduł rozszerzenia dla Windows. Otwarty zestaw do tworzenia oprogramowania umożliwia stronom trzecim korzystanie ze sprzętu i możliwości audiowizualnych.
  • Niskie opóźnienia w pisaniu ułatwiają płynne i intuicyjne pisanie, które można łatwo udostępniać i wysyłać na adresy e-mail za pomocą jednego dotknięcia.

Zawierający interaktywną tablicę, projekcję UHD, wideokonferencje i AppGallery Open Office, IdeaHub dostarcza nowe możliwości dla inteligentnych biur w salach konferencyjnych, biurach, salach zarządu, biurach domowych i wielu innych miejscach, gdzie (natychmiastowe) dzielenie się informacjami przez zespoły i działy jest wymagane.

Korzyści czasowe i finansowe.

Ponieważ przedsiębiorstwa i rządy coraz częściej zdają sobie sprawę, że spotkania twarzą w twarz i fizyczne mogą być zarówno obciążeniem czasowym, jak i finansowym, które obniżają produktywność i wyniki finansowe, rozwiązania wirtualne są coraz bardziej atrakcyjną propozycją.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w link Huawei IdeaHub.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *