fbpx
Odwiedzając internetowego bukmachera Mostbet com w Polsce, uzyskasz najprzyjemniejsze wrażenia z bogatej oferty zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, różnorodne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A jeśli pobierzesz aplikację mobilną, Twoja gra stanie się jeszcze jaśniejsza!

Blog

Yealink MeetingBar A20 i A30 dla RingCentral

20210927969078
Blog

Yealink MeetingBar A20 i A30 dla RingCentral

Dzisiaj jesteśmy bardzo podekscytowani, aby ogłosić, że: Oprócz Zoom i Teams, Yealink MeetingBars A20 i A30, jest teraz w pełni certyfikowany przez RingCentral.

Od czasów pandemii COVID-19, Yealink jest w stanie zapewnić silne wsparcie dla RingCentral, współpracując z RingCentral w celu zminimalizowania negatywnego wpływu pandemii i utrzymania stałego wzrostu. Jako globalny dostawca numer 1 telefonów SIP, Yealink poświęcił się dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu i usług dla RingCentral w zakresie produktów DECT i telefonów biurkowych SIP, pomagając RingCentral osiągnąć sukces na rynku. A teraz to doświadczenie współpracy z najlepszych w swojej klasie rozwiązań konferencji wideo RingCentral i punktów końcowych pakietu Yealink A20 & A30 zostało szczegółowo przetestowane pod kątem bezproblemowej kompatybilności.

1.MeetingBar A20

Yealink MeetingBar A20, all-in-one bar spotkań wideo dla małych i średnich pomieszczeń. Z kamerą 20MP i super-szerokokątnym obiektywem, A20 zapewnia doskonałą jakość wideo. Wraz z elektryczną osłoną obiektywu, technologie AI, takie jak Auto Framing i Speaker Tracking, pozwalają użytkownikom doświadczyć lepszej i bezpieczniejszej konferencji wideo. Wystarczy jeden zestaw MeetingBar A20, aby użytkownicy mogli cieszyć się bezproblemową obsługą pokoju RingCentral. Ponadto bar A20 można połączyć z panelem dotykowym CTP18, aby uzyskać lepszą kontrolę nad spotkaniami w małych pomieszczeniach.

2.MeetingBar A30

Oparty na systemie operacyjnym Android 9.0 i wbudowanym RingCentral Rooms, all-in-one Yealink MeetingBar A30 zmienia Twoje średnie pokoje w wyspecjalizowany system RingCentral Rooms na Androidzie. Zaprojektowany w systemie podwójnej kamery z kamerą napędzaną przez AI wraz z 8 matrycami mikrofonów MEMS i głośnikami, MeetingBar A30 doskonale dostarcza ulepszone wideo i dźwięk HD. Dzięki prostemu podłączeniu i uruchomieniu, A30 zapewnia proste, ale skuteczne rozwiązanie i bezproblemowe korzystanie z pokoju RingCentral każdemu użytkownikowi.

Najważniejsze korzyści

1. Zadbaj o uwagę wszystkich dzięki kamerze napędzanej przez sztuczną inteligencję

Dzięki podwójnej kamerze technologia AI, zastosowana w MeetingBar A20/A30, obejmuje funkcję automatycznego kadrowania i śledzenia mówców, zapewniając precyzyjną kontrolę panoramiczną i wyjście obrazu.  Dzięki szerokokątnemu obiektywowi i funkcji Auto Framing, można płynnie kadrować wszystkich w najbardziej odpowiednim widoku, nawet w dużych przestrzeniach. Zbliżenie na prezenterów w czasie rzeczywistym pozwala uczestnikom lepiej zaangażować się w spotkania RingCentral. Ponadto, technologia Speaker Tracking zapewnia wyraziste spotkanie twarzą w twarz w wysokiej rozdzielczości.

2.Technologia Noise Proof – niesamowite wrażenia audio

Dzięki Yealink Noise Proof Technology, akustycznej eliminacji echa i dereverberacji, MeetingBar A20/A30 z wbudowanymi 8 matrycami mikrofonów MEMS i głośnikiem pozwala użytkownikom cieszyć się doświadczeniem głosowym full-duplex bez zakłóceń, być słyszanym i wyraźnym podczas spotkań.

3. Automatyczna przesłona obiektywu & niezawodna ochrona prywatności

Automatycznie otwierająca się podczas wideokonferencji i zamykająca, gdy obektyw nie jest używany, chroniąca prywatność przesłona obiektywu zdecydowanie eliminuje „lęk przed kamerą” w codziennym życiu.

4.Możliwość dzielenia ekranu

Dwuekranowy wyświetlacz jest obsługiwany a wideo spotkania i treści mogą być wyświetlane w tym samym czasie.

5.Szybka konfiguracja i łatwe zarządzanie

Dzięki konstrukcji typu „wszystko w jednym” i funkcji „plug-and-play” instalacja systemu MeetingBar A20/A30 zajmuje mniej miejsca i minimalizuje plątaninę kabli. Możesz wybrać elastyczny sposób montażu z uchwytem montażowym i uchwytem TV. Dodatkowo, Yealink Device Management Platform zapewnia łatwe zarządzanie zdalnie dla wszystkich urządzeń Yealink.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *